info@akfalift.com   +90 332 400 0009   +90 542 318 14 20   +90 530 119 09 56
AKFALİFT ASANSÖR||Asansörler,Asansör Kapıları,Elektronik Aksamlar,Flexi Yassı Kablolar,Hidrolik Sistemler,Makineler,Raylar,Panolar,Yedek Parçalar,Asansör Kabinleri,Ev Asansörleri,Sedye ve Yük Asansörleri,Araç Asansörleri,Panoramik Kabinler,Servis Asansörleri,Tavan Modelleri,Taban Modelleri,Cam Kaplamalar,Laminant Kaplamalar,Dekoratif Paslanmaz,Manuel Kapı,Otomatik Kapılar,Arkel,Hedefsan,Akış,Mks,Sanka,Akış,Kleemann,More,Omarlift,Alberto Sassi,Akış Makine,Eker,Asray,Çelikray,Özray,Te-Ray,Hazır Tesisat Panoları,Kumanda Panoları,Asansör Ekipmanları,Montaj Ekipmanları,Sicor Makine,Sicor Makine,

KURUMSAL

Firma Profili

Firmamız 8 yıldır asansör sektörünün en önde gelen firmalarındandır. AKFA LİFT; yüksek teknolojiye sahip ürünleri hızlı, en uygun fiyatlarla ve konusunda uzmanlaşmış teknik kadrosuyla tüm Türkiye’ye dağıtım pazarlama ve tüm dünyaya ihracat gerçekleştirmektedir.

Ürün gamında bulunan tüm ürünlerimiz kendi alanında en iyi olan üreticilerin ürünleridir. Firmamız kaliteli ve uzun ömürlü yedek parça üretmeyi hedeflemektedir. Firmamız kurulduğundan bugüne kadar, ürün satışının yanı sıra birçok konuda müşterilerinin ihtiyacına yanıt vermiş, servis ve teknik danışmanlık hizmetini müşterilerinin hizmetine sunarak tecrübelerini paylaşmıştır.

AKFA LİFT Asansör Makine ve Yedek Parçaları konusunda her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, son teknolojileri değerli müşterilerimize sunmaya devam etmektedir. En değerli hazine olan “bilgiyi”  paylaşma konusunda daima müşterilerimizin yanında olmaya devam edeceğiz.

VİZYONUMUZ

- Yerel ve ulusal alanda asansör sektörünün saygınlık kazanmış bir asansör marketi olmak.

- Üretilen ürünlerin kalitesi ve uzman ekibimizin sunduğu hizmet ile rakiplerimizin örnek aldığı bir asansör firması olmak.

- Teknik altyapımız ve AR&GE altyapımız ile asansör sektöründe fark ve üstün değer oluşturmak.

MİSYONUMUZ

- Farklı kesimlerdeki müşterilerimizin sektörel ihtiyaçlarını hızlı ve uygun fiyat politikası ile gerçekleştirmek.

- Güleryüzlü hizmet politikamızı sağlamak için dünya standartlarında üretim gerçekleştirmek.

- Sürdürülebilir karlılık ve verimlilik doğrultusunda müşteri memnuniyeti sağlamak.

Kalite Politikası

- Paydaşlarımıza hizmet sunumlarımızda, şirketimizce benimsenmiş müşteri odaklılık ilkesi çerçevesinde hareket etmek,

- Müşterilerimizin talep ve ihtiyaçları dorultusunda kalite standartlarına uygun üretim ve hizmet gerçekleştirmek.

- Sektörel çalışmalarımızı gerçekleştiriken çevreyi ve doğal kaynakları korumak.

alüminyum profil alüminyum ekstrüzyon profilleri alüminyum korkuluk aksesuarları aluminium profile aluminium extrusion aluminium accessories konya promosyon konya reklam ajansı sodyum bikarbonat potasyum bikarbonat amonyum bikarbonat